• Sebeobrana

  Pravidelný výcvik pro dospělé probíhá ve všech našich lokalitách a je otevřený pro všechny starší 14ti let. Cena za výcvik se platí nikoli od tréninku, ale za pololetí a jedná se o částku ...

  zobrazit více informací

 • Sebeobrana pro ženy

  Semináře ženské sebeobrany jsou určeny všem dívkám a paním bez rozdílu věku a fyzické zdatnosti. Pod vedením zkušené instruktorky se postupně naučíte ...

  zobrazit více informací

 • Střelecká příprava

  Střelecká příprava je do výcvikového programu ČAKMK zahrnuta zejména proto, že se asociace snaží cvičence komplexně připravit na jakýkoliv možný útok. Jedním z útoků může být...

  zobrazit více informací

 • Kurzy sebeobrany pro firmy

  Nabídka pro Vaše zaměstnance umožňuje spojit pravidelnou fyzickou aktivitu se získáním užitečných informací a dovedností, které jim v dnešní nebezpečné době budou určitě prospěšné.

  zobrazit více informací

 • Dětská sebeobrana

  Pojetí dětské sebeobrany je zaměřeno na herní principy a získání základní pohybových předpokladů pro následný rozvoj v dovednostech pro bojová umění či reálnou sebeobranu. Učíme děti skrze herní principy a modelové situace zafixování základních (instinktivních) reakcí na napadení.

  zobrazit více informací

 • Combat fittness

  Pro všechny cvičence a i veřejnost máme otevřené i kurzy Combat fitness. Jedná se pravidelné cvičení, které se nevěnuje sebeobraně, ale fyzické přípravě.

  zobrazit více informací

 • Zdravotní kurzy

  Kurz se zabývá poskytováním laické první pomoci. Obsahem jsou základy první pomoci, jak přistupovat ke zraněnému člověku a zjištění jeho stavu, jak správně přivolat pomoc a co říct do telefonu, naučit se dbát na vlastní bezpečnost při poskytování pomoci. Nejedná se pouze o teoretický kurz

  zobrazit více informací

 • Certifikát IKA

  V červnu 2017 nám byl nejvyšším představitelem Moshe Galiskem udělen certifikát, ve kterém byla naše asociace jmenována oficiálním zastoupením izraelské IKA (International KAPAP Asociation) v České republice. Díky tomu se všechny naše školy v rámci ČAKMK, z.s. zařadily do celosvětové sítě škol IKA.

 • SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE

  výcvik v reálném prostředí

 • Tréninky

  Pravidelný výcvik pod vedením certifikovaných instruktorů probíhá na mnoha lokalitách

  zobrazit více informací

Ve dnech 28.května až 2.června navštívil Prahu Avi Nardia. Byla to za poslední rok jeho třetí návštěva v ČR, opět na pozvání pana Václava Ročně, jeho velkého přítele a obdivovatele. V rámci návštěvy proběhlo několik seminářů. V pondělí a úterý (28. a 29.5.) výcvik Vojenské policie a PČR, ve středu a čtvrtek (30. a 31.5.) výcvik 601.skupiny speciálních sil z Prostějova a v pátek a sobotu veřejné semináře, kterých jsme se také zúčastnili. Tato reportáž se týká právě seminářů určených pro veřejnost. 

V pátek 1.6.2012, v deštivém ránu jsme se sešli v 8.45 před Základní školou v Praze na Hloubětíně. Na programu měl být seminář sebeobrany žen, kde měl Avi Nardia představit koncept výcviku. 

V tělocvičně bylo kolem 30 účastníků, ovšem pouze slabá polovina cvičila, ostatní zde byli jako čumilové. Nutno podotknout, že žen zde bylo jen 4 kusy, ostatní účastníci byli muži. 

Avi zahájil rozcvičkou, kde jsme cvičili kroky salsy při úchopu zápěstí zezadu, tj. zakračování člověka. Z toho jsme přešli na pádovou techniku a přehozy, což zabrala téměř polovinu vyčleněného času. 

Druhá půlka sebeobrany žen byla zaměřena na tlakové body v rámci Aviho programu PPCT a závěrem jsme si zkusili něco málo z Combat condition - metody na rozvoj agrese. 

Poté následoval oběd a po něm opět tříhodinový seminář, tentokrát zaměřený na představení konceptu sebeobrany dětí. Bohužel, organizátor selhal v sehnání dětí, protože se zúčastnili pouze 2 děti a to ještě děti členů ČAKMK, nikoliv veřejnost. 

Celý seminář byl zaměřen na rozvoj pohybových dovedností v podobě gymnastic natural, animal drills, průpravných zápasnických cvičení a netradičních forem posilování. Seminář si účastníci užili a ačkoliv nejsou děti, mnoho z nich doslova odrovnal. 

Na druhý den, 2.6.2012 proběhl veřejných seminář Kapap Combatives, což je Aviho systém sebeobrany. Celodenní seminář prošel základy úderové techniky (převzaté z kickboxu), základy grapplingu ve stoji (přehody, podmety, porazy) a práce s noži. 

Celkově bylo pojetí Avi Nardii velice specifické s typickým zaměřením na grapplingová řešení bojových situací. Děkujeme za pozvání na tuto akci organizátorovi. 

Přihlášení

Plánované akce