• Sebeobrana

  Pravidelný výcvik pro dospělé probíhá ve všech našich lokalitách a je otevřený pro všechny starší 14ti let. Cena za výcvik se platí nikoli od tréninku, ale za pololetí a jedná se o částku ...

  zobrazit více informací

 • Sebeobrana pro ženy

  Semináře ženské sebeobrany jsou určeny všem dívkám a paním bez rozdílu věku a fyzické zdatnosti. Pod vedením zkušené instruktorky se postupně naučíte ...

  zobrazit více informací

 • Střelecká příprava

  Střelecká příprava je do výcvikového programu ČAKMK zahrnuta zejména proto, že se asociace snaží cvičence komplexně připravit na jakýkoliv možný útok. Jedním z útoků může být...

  zobrazit více informací

 • Kurzy sebeobrany pro firmy

  Nabídka pro Vaše zaměstnance umožňuje spojit pravidelnou fyzickou aktivitu se získáním užitečných informací a dovedností, které jim v dnešní nebezpečné době budou určitě prospěšné.

  zobrazit více informací

 • Dětská sebeobrana

  Pojetí dětské sebeobrany je zaměřeno na herní principy a získání základní pohybových předpokladů pro následný rozvoj v dovednostech pro bojová umění či reálnou sebeobranu. Učíme děti skrze herní principy a modelové situace zafixování základních (instinktivních) reakcí na napadení.

  zobrazit více informací

 • Combat fittness

  Pro všechny cvičence a i veřejnost máme otevřené i kurzy Combat fitness. Jedná se pravidelné cvičení, které se nevěnuje sebeobraně, ale fyzické přípravě.

  zobrazit více informací

 • Zdravotní kurzy

  Kurz se zabývá poskytováním laické první pomoci. Obsahem jsou základy první pomoci, jak přistupovat ke zraněnému člověku a zjištění jeho stavu, jak správně přivolat pomoc a co říct do telefonu, naučit se dbát na vlastní bezpečnost při poskytování pomoci. Nejedná se pouze o teoretický kurz

  zobrazit více informací

 • Certifikát IKA

  V červnu 2017 nám byl nejvyšším představitelem Moshe Galiskem udělen certifikát, ve kterém byla naše asociace jmenována oficiálním zastoupením izraelské IKA (International KAPAP Asociation) v České republice. Díky tomu se všechny naše školy v rámci ČAKMK, z.s. zařadily do celosvětové sítě škol IKA.

 • SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE

  výcvik v reálném prostředí

 • Tréninky

  Pravidelný výcvik pod vedením certifikovaných instruktorů probíhá na mnoha lokalitách

  zobrazit více informací

V neděli 20.5. proběhli za slunečného dne dva semináře. V Havlíčkově Brodě jsme se sešli už na devátou ráno a po drobných problémech s navigací jsme se sešli v krásném počtu 21 lidí. Po počáteční rozcvičce a nácviku pádových technik už jsme měli i pěkně sucho a pokračovalo se na drill postoje a kroků. Ve finále jsme se zaměřili na základní úderové a krycí drilly. Semináře se zúčastnili cvičenci od úplných začátečníků až po ty co už mají nějaký ten měsíc odcvičený a snaha a chuť cvičit byla vidět u všech a tři a půl hodinky uběhli jako nic.

 

Poté následoval rychlý přesun do Chrudimi a ve dvě odpoledne po upřesnění místa pro cvičení nám začal seminář v Chrudimi. Nakonec jsme se sešli i s dvěma instruktory v počtu 10 lidí. Slunce pěkně pálilo a tak počáteční 2km běhu jako rozcvička potěšila většinu účastníků. Dál pak pokračoval seminář ve stejném duchu. Začali jsme pády a přes postoj a drill kroků jsme se dostali až k úderovým drillům. Oproti Havlíčkovu Brodu jsme měli na cvičení místo bez kouska stínu, ale i tak jeli na tom ostrém slunci všichni na maximum.

Takže všem účastníkům díky za účast a nasazení a doufám, že na dalším semináři se sejdeme minimálně ve stejném počtu.

Přihlášení

Plánované akce