• Sebeobrana

  Pravidelný výcvik pro dospělé probíhá ve všech našich lokalitách a je otevřený pro všechny starší 14ti let. Cena za výcvik se platí nikoli od tréninku, ale za pololetí a jedná se o částku ...

  zobrazit více informací

 • Sebeobrana pro ženy

  Semináře ženské sebeobrany jsou určeny všem dívkám a paním bez rozdílu věku a fyzické zdatnosti. Pod vedením zkušené instruktorky se postupně naučíte ...

  zobrazit více informací

 • Střelecká příprava

  Střelecká příprava je do výcvikového programu ČAKMK zahrnuta zejména proto, že se asociace snaží cvičence komplexně připravit na jakýkoliv možný útok. Jedním z útoků může být...

  zobrazit více informací

 • Kurzy sebeobrany pro firmy

  Nabídka pro Vaše zaměstnance umožňuje spojit pravidelnou fyzickou aktivitu se získáním užitečných informací a dovedností, které jim v dnešní nebezpečné době budou určitě prospěšné.

  zobrazit více informací

 • Dětská sebeobrana

  Pojetí dětské sebeobrany je zaměřeno na herní principy a získání základní pohybových předpokladů pro následný rozvoj v dovednostech pro bojová umění či reálnou sebeobranu. Učíme děti skrze herní principy a modelové situace zafixování základních (instinktivních) reakcí na napadení.

  zobrazit více informací

 • Combat fittness

  Pro všechny cvičence a i veřejnost máme otevřené i kurzy Combat fitness. Jedná se pravidelné cvičení, které se nevěnuje sebeobraně, ale fyzické přípravě.

  zobrazit více informací

 • Zdravotní kurzy

  Kurz se zabývá poskytováním laické první pomoci. Obsahem jsou základy první pomoci, jak přistupovat ke zraněnému člověku a zjištění jeho stavu, jak správně přivolat pomoc a co říct do telefonu, naučit se dbát na vlastní bezpečnost při poskytování pomoci. Nejedná se pouze o teoretický kurz

  zobrazit více informací

 • Certifikát IKA

  V červnu 2017 nám byl nejvyšším představitelem Moshe Galiskem udělen certifikát, ve kterém byla naše asociace jmenována oficiálním zastoupením izraelské IKA (International KAPAP Asociation) v České republice. Díky tomu se všechny naše školy v rámci ČAKMK, z.s. zařadily do celosvětové sítě škol IKA.

 • SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE

  výcvik v reálném prostředí

 • Tréninky

  Pravidelný výcvik pod vedením certifikovaných instruktorů probíhá na mnoha lokalitách

  zobrazit více informací

Vzhledem k absenci centrálního juniorského hell-weeku (momentálně se ladí), proběhl 2.5. zkušebně Junior hell-week na tréninku v Sedlčanech. Přes překvapení některých cvičenců a počáteční známky nesouhlasu se všichni nakonec zapojili a věřím, že ze všech sil bojovali o nejlepší výsledky.

Junior hell-week proběhl v těchto disciplinách:

 1. Copeerův běh 12min
 2. Přesah
 3. Výdrž ve vzporu
 4. Výdrž v půlměsíci
 5. Trojsklapovačky  2min.
 6. Angličáky 2min.

Do budoucna uvažuji ještě o skoku do dálky a sprintu na 50metrů. Případné další návrhy uvítám, jen nezařazuji plavání vzhledem k finanční náročnosti této disciplíny. Každopádně v září už bych chtěl Junior heel-week spustit v ostré verzi. Takže pro všechny Juniory, trénujte, trénujte, trénujte….

 

A nakonec ještě výsledky  Sedlčanských Juniorů,  78 a81 bodů je výborný výsledek, 50až 65 bodů  je to vzhledem k věkovému rozdílu dobré. Ostatní na sobě musí hodně zapracovat.

 

1.   Michal Daňhelka               81

2.   Vladimír Jirout                 78

3.   Petr Stehlík                     60

4.   Petr Michálek                   58

5.   Dominik Tomášek              54

6.   Tomáš Bezkočka               52

6.   Tibor Nerad                      52

7.   Dominik Pánek                  48

8.   Jan Stehlík                       47

9.   Karel Michálek                 40

10. Jakub Pešička                  37

11. Patrik Malík                      30

 

                                                                                                      Boušák

Přihlášení

Plánované akce