• Sebeobrana

  Pravidelný výcvik pro dospělé probíhá ve všech našich lokalitách a je otevřený pro všechny starší 14ti let. Cena za výcvik se platí nikoli od tréninku, ale za pololetí a jedná se o částku ...

  zobrazit více informací

 • Sebeobrana pro ženy

  Semináře ženské sebeobrany jsou určeny všem dívkám a paním bez rozdílu věku a fyzické zdatnosti. Pod vedením zkušené instruktorky se postupně naučíte ...

  zobrazit více informací

 • Střelecká příprava

  Střelecká příprava je do výcvikového programu ČAKMK zahrnuta zejména proto, že se asociace snaží cvičence komplexně připravit na jakýkoliv možný útok. Jedním z útoků může být...

  zobrazit více informací

 • Kurzy sebeobrany pro firmy

  Nabídka pro Vaše zaměstnance umožňuje spojit pravidelnou fyzickou aktivitu se získáním užitečných informací a dovedností, které jim v dnešní nebezpečné době budou určitě prospěšné.

  zobrazit více informací

 • Dětská sebeobrana

  Pojetí dětské sebeobrany je zaměřeno na herní principy a získání základní pohybových předpokladů pro následný rozvoj v dovednostech pro bojová umění či reálnou sebeobranu. Učíme děti skrze herní principy a modelové situace zafixování základních (instinktivních) reakcí na napadení.

  zobrazit více informací

 • Combat fittness

  Pro všechny cvičence a i veřejnost máme otevřené i kurzy Combat fitness. Jedná se pravidelné cvičení, které se nevěnuje sebeobraně, ale fyzické přípravě.

  zobrazit více informací

 • Zdravotní kurzy

  Kurz se zabývá poskytováním laické první pomoci. Obsahem jsou základy první pomoci, jak přistupovat ke zraněnému člověku a zjištění jeho stavu, jak správně přivolat pomoc a co říct do telefonu, naučit se dbát na vlastní bezpečnost při poskytování pomoci. Nejedná se pouze o teoretický kurz

  zobrazit více informací

 • Certifikát IKA

  V červnu 2017 nám byl nejvyšším představitelem Moshe Galiskem udělen certifikát, ve kterém byla naše asociace jmenována oficiálním zastoupením izraelské IKA (International KAPAP Asociation) v České republice. Díky tomu se všechny naše školy v rámci ČAKMK, z.s. zařadily do celosvětové sítě škol IKA.

 • SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE

  výcvik v reálném prostředí

 • Tréninky

  Pravidelný výcvik pod vedením certifikovaných instruktorů probíhá na mnoha lokalitách

  zobrazit více informací

O víkendu 13.-15.dubna 2012 jsme byli pozváni Slovenskou asociací Krav Maga - Kapap na mezinárodní střelecký kurz pod vedením Ammon Maora - izraelského představitele a šéftrenéra Maor Self-defence Center působící v Modi´inu (ležící mezi Tel Avivem a Jeruzalémem). Ammon Maor působí jako instruktor izraelské pohraniční stráže (Megev).

 

Střelecký kurz byl zahájen v pátek v poledne na střelnici Zohor u Bratislavy. Zde jsme se seznámili s principy Maor self defence, kdy a jak je nutné tasit zbraň a jak je možné se bránit bez výstřelu. V sobotu večer nás příjemně pohostil Ivan Spišiak v restauraci svého syna, jenž je propojená se novým slovenským výcvikovým centrem v Bratislavské čtvrti Karlova Ves.

Sobota byla zahájena dopoledním seminářem self-defence pod vedením Ammona Maora právě s bratislavském výcvikovém centru. Po příjemném obědě následoval přesun a trénink střelby na střelnici, jednoduché modelové situace a tasení zbraně. Řešili jsme prvotní běžné závady na zbrani a stříleli a stříleli.

Nedělní dopoledne bylo závěrečným cvičením, kde se stříleli modelové sitauce, běhalo se s pneumatikami, přemiřovalo se, krokovalo a střílelo se na přesnost a rozstřel.

Děkujeme Slovenské asociaci Krav Maga - Kapap za pozvání a gratulujeme Michalu Janouškovi a Ondrovi Svobodovi za úspěšné absolvování tohoto kurzu.

Přihlášení

Plánované akce