• Sebeobrana

  Pravidelný výcvik pro dospělé probíhá ve všech našich lokalitách a je otevřený pro všechny starší 14ti let. Cena za výcvik se platí nikoli od tréninku, ale za pololetí a jedná se o částku ...

  zobrazit více informací

 • Sebeobrana pro ženy

  Semináře ženské sebeobrany jsou určeny všem dívkám a paním bez rozdílu věku a fyzické zdatnosti. Pod vedením zkušené instruktorky se postupně naučíte ...

  zobrazit více informací

 • Střelecká příprava

  Střelecká příprava je do výcvikového programu ČAKMK zahrnuta zejména proto, že se asociace snaží cvičence komplexně připravit na jakýkoliv možný útok. Jedním z útoků může být...

  zobrazit více informací

 • Kurzy sebeobrany pro firmy

  Nabídka pro Vaše zaměstnance umožňuje spojit pravidelnou fyzickou aktivitu se získáním užitečných informací a dovedností, které jim v dnešní nebezpečné době budou určitě prospěšné.

  zobrazit více informací

 • Dětská sebeobrana

  Pojetí dětské sebeobrany je zaměřeno na herní principy a získání základní pohybových předpokladů pro následný rozvoj v dovednostech pro bojová umění či reálnou sebeobranu. Učíme děti skrze herní principy a modelové situace zafixování základních (instinktivních) reakcí na napadení.

  zobrazit více informací

 • Combat fittness

  Pro všechny cvičence a i veřejnost máme otevřené i kurzy Combat fitness. Jedná se pravidelné cvičení, které se nevěnuje sebeobraně, ale fyzické přípravě.

  zobrazit více informací

 • Zdravotní kurzy

  Kurz se zabývá poskytováním laické první pomoci. Obsahem jsou základy první pomoci, jak přistupovat ke zraněnému člověku a zjištění jeho stavu, jak správně přivolat pomoc a co říct do telefonu, naučit se dbát na vlastní bezpečnost při poskytování pomoci. Nejedná se pouze o teoretický kurz

  zobrazit více informací

 • Certifikát IKA

  V červnu 2017 nám byl nejvyšším představitelem Moshe Galiskem udělen certifikát, ve kterém byla naše asociace jmenována oficiálním zastoupením izraelské IKA (International KAPAP Asociation) v České republice. Díky tomu se všechny naše školy v rámci ČAKMK, z.s. zařadily do celosvětové sítě škol IKA.

 • SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE

  výcvik v reálném prostředí

 • Tréninky

  Pravidelný výcvik pod vedením certifikovaných instruktorů probíhá na mnoha lokalitách

  zobrazit více informací

Letni camp 2011Ve dnech 25.srpna až 1.září 2012 (od soboty do soboty) proběhne tradiční týdenní soustředění České asociace KMK. Akce proběhne opět na rekreační středisku Brdy u Věšína. V ceně je zajištěn kompletní výcvik po celou dobu campu (min. 5 hodin výcviku denně), strava 3x denně a ubytování v chatkách.

Registrace účastníků se zaplacením 1000 kč nevratné zálohy je nutná do 20. února 2012 na účet Asociace (2700191839/2010). 

Cena je rozdělena dle úrovní pokročilosti. Cvičenci programu BASIC platí 3000 kč/týden, cvičenci ADVANCE platí 2500 kč/týden a INSTRUKTOŘI platí 2000 kč/týden. Cena je dána tím, jak moc budou dotyční cvičenci zapojeni do vedení výcviků na campu.

Na camp není žádný další vstup, pouze v sobotu 25.8.2012, ale je na každém cvičenci, čeho se na campu zúčastní. Bohužel není efektivní průběžné odjezdy zaměstnaných cvičenců koordinovat, takže každý musí zaplatit plnou částku za celý camp.  

Předposlední den campu proběhnou NÁRODNÍ TECHNICKÉ ZKOUŠKY a VALNÁ HROMADA ČAKMK se zhodnocením uplynulého výcvikového rok, ocenění aktivních cvičenců a plány na výcvikový rok 2012/2013. Valná hromada je otevřená všem cvičencům, tj. i těm, kteří se nezúčastní letního campu. 

Online přihlašování na letní camp je zde.

Registrace nutná do 20. února 2012!!!

Přihlášení

Plánované akce