V pátek 21.6. a sobotu 22.6. poctil svou návštěvou ČR náš nejvyšší představitel - izraelský mistr Krav Maga - Kapap, pan Moshe Galisko, jehož zástupci jsme v ČR. 

Jeho dvoudenní návštěva v ČR byla velmi obsahově nabitá. Odvedl přes 9 hodin výcviku pro naše cvičence, instruktory i asistenty. Další hodiny se povídalo, diskutovalo a debatovalo.

Mistr přiletěl v pátek 21.6.2013 dopoledním letem z Tel Avivu do Prahy kolem 10h. ranní. Následovalo ubytování na hotýlku, krátký odpočinek a příjemný oběd s pokecem. 

Již v 14h. začal páteční odpolední výcvik pro pokročilé cvičence. Obsahově měl celkem 3 bloky:

  • základní a pokročilé bojové kombinace,
  • práce nožem v KMK,
  • práce s pistolí a odzbrojování v KMK.

Mistr navázal na znalosti, které máme z předchozích seminářů a let tréninku a rozvíjel s námi další specifické dovednosti, technické kombinace a variace známých i neznámých technik a aplikací. 

Seminář skončil v 18h., po němž jsme šli na večeři do restaurace a následně mistr na kutě - jemu začal pátek v 4h. ráno odjezdem z rodného města na letadlo do Tel Avivu, takže měl dost. 

 

Sobota byla velmi horkým dnem. A začaly jsme hned v 10h. pětihodinovým seminářem. Obsahově jsme se zaměřili na základní techniky, aplikace a kombinace - tak aby si účastníci levelu BASIC vše nacvičili a pokročilý vše zopakovali. 

Chvíli jsme cvičili venku, chvíli uvnitř, protože bylo opravdu horko. Přesto se seminář velmi povedl a všem zúčastněným se zamlouval a líbil. Možná i proto, že v rámci druhé půlky jsme řešili obranu proti noži a odebrání nože, a disarming krátké střelné zbraně. 

Na konci tohoto úspěšného seminářem jsme dostali jako Asociace od Moshe Galiska plaketu jako poděkování za perfektní propagaci KMK v ČR (děkujeme mistře) a nějaké dárečky.

Po semináři jsme se přesunuli posilnit do Bokovky, stylové restaurace Pilsner Urquell v Praze na Stodůlkách. Zde jsme se ještě ve skupině pobavili a pak vyrazili v doprovodu Moshe Galiska jen ve třech na pražský Vyšehrad, kde jsme si dali kávu, udělali pár fotek s Vltavou a mistr se zde rozpovídal ohledně fungování aktivit v Izraeli, kam příští jaro jako česká skupina pojedeme. 

A večer jsme mistra Moshe Galiska odvezli na letiště, protože letěl během noci. 

Zhodnocení návštěvy je velmi pozitivní. Získali jsme ocenění za naší činnost, získali jsme další nabídky na rozvoj našich cvičenců a mnoho nových zkušeností a inspirace pro další cvičení. Díky mistře Moshe Galisko. Mohou jen litovat všichni, kdož se nezúčastnili tohoto výcviku. 

[ FOTOGALERIE - pátek

[ FOTOGALERIE - sobota ]

 

 

 

Přihlášení

Členové naší asociace mají automaticky 20% slevu!!!


FightStore.cz

Členové naší asociace mají automaticky 10% slevu!!!