Dne 15.6. proběhl v areálu Nového rybníka v Příbrami dětský den. Při této příležitosti se zde prezentovala i Česká asociace Krav Maga - KAPAP.

 

Původně plánovaná  dvouhodinová doba, po kterou jsme chtěli ukázat co nejvíce z naší činnosti, se pro velký zájem návštěvníků protáhla na skoro čtyři hodiny. V tomto čase proběhlo několik ukázek sebeobrany dětí z příbramské skupiny, kterým se poslední rok věnuje instruktorka Eva Vojtová. Dále ukázky KAPAP boje proti noži, pistoli a tyči. Samozřejmě i předváděčka základních napadení a typizovaná obrana (škrcení, obejmutí, údery, apod.).

Mimoto, CBA zde pro zájemce mělo na ukázku airsoftové zbraně a kompletní vybavení. Několik ukázek military dovedností se setkalo se zaslouženým kladným ohlasem od návštěvníků. Zajištění útočníka, osvobození rukojmího, útok, ústup. I přes poměrně stísněné podmínky se vše povedlo a líbilo.

Klasicky největším lákadlem, mimo zbraní, byla možnost navléci si přilbu a rukavice a pořádně se vyřádit. Jak už na podobných akcích bývá zvykem, i zde tato možnost vzbudila velký zájem a fronta zájemců o „souboj“ utěšeně rostla až do ukončení akce.

Myslím že den se povedl a i díky krásnému počasí na akci přišlo cca 700 lidí.

Tímto bych chtěl velmi poděkovat všem, kteří se na této povedené akci podíleli a plně se zasloužili o kvalitní a zdárnou propagaci.

[ Fotogalerie ]

Přihlášení

Členové naší asociace mají automaticky 20% slevu!!!


FightStore.cz

Členové naší asociace mají automaticky 10% slevu!!!