Víkend 14.-16.června 2013 byl prvním horkým víkendem roku 2013 a zároveň víkendem našich propagačních seminářů v budoucích výcvikových lokalitách Moravské Budějovice, Písek, Jindřichův Hradec, Louny a Kolín.

 

Páteční večer jsme strávili s několika jihlavskými pokročilými cvičenci na třetím semináři v Moravských Budějovicích. Tradičně jsme začali v 18.00 v tělocvičně Základní školy Havlíčkova. A stejně jako před měsícem, i teď došli tři desítky lidí si s námi zacvičit. Seminář byl opět velmi příjemný a opět zde byly zastoupeny lokality Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč a místní Moravské Budějovice.  Po  semináři jsme se s vedoucími představiteli skupiny sešli na pokec, jak budeme v budoucnu vést tuto lokalitu.

Sobotní tour začala odpoledne v Jindřichově Hradci, kde se díky nevyhovujícímu termínu semináře dost lidí ze zájemců předem omluvilo, že se nedostaví, ale přesto, že mají zájem se zapojit do činnosti. Takže jsme měli bilanci 6 účastníků a minimálně stejný počet omluvených vážných zájemců.

Přejezd do Písku proběhl hladce a v Písku již čekalo dobrých 14 uchazečů. Díky vysoké teplotě jsme seznali, že půjdeme cvičit na školní dvůr do příjemného stínu stromů. Cvičení bylo příjemné, skupinka vnímavá, i když někteří jedinci lehce divočejší. Přesto velmi kvalitní základ pro budoucí skupinu.

Nedělní část naší seminářové tour nás zavedla do severozápadních Loun, kde nás velmi překvapila dvacetihlavá účast. Z 20 cvičenců se zúčastnilo 6 žen a dívek. I zde se projevil dojezd cvičenců z různých okolních měst a jejich velký zájem o pravidelné tréninky. I zde je tedy silný základ pro naší budoucí lokalitu.

Nedělní odpoledne jsme uzavřeli v Kolíně, kde jsme očekávali dle zpětných vazeb nejvyšší účast celé tour a to se nám také potvrdilo. V Kolíně se zúčastnilo téměř 30 cvičenců, z toho 4 účastnice. Dorazili zájemci z Chrudimi, Čáslavi i dalších okolních měst a obcí. Takže i zde se těšíme na rozjezd nové lokality.

 

Celkově musíme zhodnotit, že se propagační semináře, kromě Jindřichova Hradce, velmi povedly.  Zúčastnilo se jich celkem 90 budoucích potenciálních cvičenců v 5 lokalitách. Získali jsme plno kontaktů na místní zájemce o cvičení a těšíme se tak na rozjezd nových lokalit, kde se nám potvrdil zájem místních o naše cvičení. Děkuji všem cvičencům, kdož se podíleli pomocí na vedení seminářů a jejich propagaci a organizaci. Díky. 

FOTOGALERIE - Propagační seminář Jindřichův Hradec - 15.6.2013

FOTOGALERIE - Propagační seminář Písek - 15.6.2013

FOTOGALERIE - Propagační seminář Louny - 16.6.2013

FOTOGALERIE - Propagační seminář Kolín - 16.6.2013

Přihlášení

Členové naší asociace mají automaticky 20% slevu!!!


FightStore.cz

Členové naší asociace mají automaticky 10% slevu!!!