O víkendu 8.-9.června proběhlo celkem 5 výcviků v celkové časové dotaci 15 hodin. Celkem se akcí zúčastnilo 63 cvičenců, z toho 7 zcela nových bojovníků a bojovnic. Všechny akce se konaly ve třech lokalitách - DOBŘÍŠ, SEDLČANY a PRAHA

V sobotu proběhly v celkem 3 semináře. Výcvik PPA pro Instruktory a Asistenty začal v 9.30 pod vedením Dana Stružky. Prosvištěli jsme tyče Kali a zaměřili se na aplikace odzbrojení útočníka s tyčí několika formami. Cvičili jsme v dobříšském parku u dětského hřiště, tj. nedaleko tělocvičny na Bijáku a stali jsme se hned terčem pozornosti místní Městské policie, která nás chránila, aby nás nikdo neohrožoval, za což jim hluboce děkujeme. 

Po obědě výcvik pokračoval pro stejnou skupinu tréninkem Kubotanu/Sticku dle konceptu S.D.S. Petera Weckaufa. Projeli jsme Peterovi sestavu a připravili několik aplikací, které ovšem byly čistě dle KMK. Snad si pokročiláci odnesli maximum znalostí. 

[ FOTOGALERIE ]

Od 16.00 začal seminář Kubotan/Stick v akci, tj. aplikace S.D.S. conceptu a KMK pro BASIC cvičence. Zaměřili jsme se na deeskalaci, držení kubotanu, základní údery a aplikace kubotanu pro úchopovky. Bohužel, díky slunečnému počasí se zúčastnilo z plánovaných 16 lidiček jen desítka. Přesto právě tento rodinný počet byl super pro osobitější přístup k jednotlivcům. Sobotní maratón se tak uzavřel po 19h., kdy jsem měl nacvičeno téměř 9 hodin. 

[ FOTOGALERIE ]

Neděle začala brzkým vstáváním, naložením vybavení a hurá do Sedlčanské kotliny, kde sice byl pomalejší náběh, ale nakonec se v tělocvičně sešlo 13 cvičenců, což bylo více jak půlka fungující místní skupiny. Dorazily i 3 bojovnice, takže jsme realizovali klasický regionální seminář, kdy jsme probrali základní aplikace, deeskalaci, postoj, technické variace na úchopovky a práci tělem proti noži. Seminář se líbil a těší nás, že jsme díky němu získali další místní bojovnici. 

[ FOTOGALERIE ]

Následoval přejezd do pražských Stodůlek, kde na ZŠ Trávníčkova, kde máme hlavní stan, proběhl pražský seminář sebeobrany žen. Bohužel, morálka registrovaných pražských děvčat byla tradičně mizerná a dobrých 5 účastnic se nedostavilo, z čehož se omluvili na poslední chvíli jen 2 z nich. Přesto jsme si to i v rodinném počtu užili a věříme, díky zájmu děvčat o naše cvičení, že se také připojí do pravidelných tréninků. 

[ FOTOGALERIE ]

Celkem tedy docela úspěšný víkend. A těšíme se na další podobný. 

Přihlášení

Členové naší asociace mají automaticky 20% slevu!!!


FightStore.cz

Členové naší asociace mají automaticky 10% slevu!!!