V neděli 2.června 2013 zuřily v Čechách bouře, takže jsme se uchýlili do bezpečí, do hanácké metropole Olomouce. 

Těsně po poledni, tj. v 13h. jsme začali seminářem sebeobrany žen, kde se z původně přihlášených 23 žen zúčastnilo 16 odvážných, protože slunečné počasí vytáhlo lidi trávit neděli úplně jinak. 

I přesto 16 odvážných děvčic si kurz velmi užilo, což dávaly najevo. Obsahem byl základní kurz, takže jsme se zaměřili na některé specifické techniky a principy ženské sebeobrany jako "ustřelování", "práce tělem" či "deeskalace". S bloky jsme si zablbnuli při nácviku úderové a kopací techniky. A závěr patřil nácviku boje na zemi a práce tělem na zemi. Tak nám pěkně utekly 3 příjemně strávené výcvikové hodiny. 

[ FOTOGALERIE ]

Po sebeobraně žen jsme nastoupili na další příjemné 3 hodinky cvičení v rámci regionálního semináře pro naše cvičence a veřejnost. Opět zapracovalo sluníčko a sešlo se nás jen 13 cvičenců, i když o to rodinnější a příjemnější cvičení to bylo. 

Projeli jsme odvodové a silové páky pro security použití a zaměřili se na práci tělem proti noži a práci nožem samotným s aplikacemi nože proti noži. 

Výcvik se povedl, líbil se i všem nováčkům z řad veřejnosti a já se tedy těším na rozšíření olomoucké skupiny o další sympatické a rozumné lidičky. 

[ FOTOGALERIE ]

Přihlášení

Členové naší asociace mají automaticky 20% slevu!!!


FightStore.cz

Členové naší asociace mají automaticky 10% slevu!!!