Srdečně zveme všechny naše cvičence i jejich známé, kteří se chtějí seznámit s izraelskými systémy reálného boje KRAV MAGA, KAPAP/LOTAR a MILITARY KAJUKENBO - na MILITARY KAPAP DAY, který se bude konat v sobotu 18.května 2013 od 14.00 do 18.00 v areálu bývalých kasáren v Jihlavě - Pístově. Sraz v 14.00 před odbočkou k areálu nebo v 13.40 na benzínce ONO, Žižkova 4763/110

Seminář bude veden formou armádního výcviku, takže podmínkou účasti je vhodné oblečení - maskáče, popř. pevné outdoorové kalhoty, triko či blůza dle počasí, pevné kotníkové boty (kanady, popř. jiná prošlápnutá outdoorová obuv). Vhodné je sebou mít chrániče jako suspenzor, chrániče kolen či loktů, popř. grapplingové rukavice, ale ani jedno z tohoto vybavení není podmínkou, spíše doporučením. 

V rámci semináře se účastníci seznámí s: 

  • metodami kondiční a týmové přípravy izraelské armády (IDF),
  • military combat systémem KAPAP/LOTAR,
  • bojovými technikami havajského systému MILITARY KAJUKENBO,
  • taktikou práce s krátkými a dlouhými střelnými zbraněmi v sebeobraně. 

 

Pro cvičence a členy ČAKMK, kteří se řádně zaregistrují (http://www.kravmaga-kapap.cz/clen/akce?task=view_event&event_id=140) je výcvik zcela ZDARMA.

Zájemci z řad veřejnosti se musí registrovat na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobil 605/130057.

Výcvik stojí veřejnost 250 kč/osobu.

V ceně je kompletní výcvik a zapůjčení výcvikového vybavení.

Věkově je výcvik omezen dolní hranicí 15 let !!!!

Výcvik vede hlavní instruktor KMK v ČR - Michal Janoušek.

Přihlášení

Členové naší asociace mají automaticky 20% slevu!!!


FightStore.cz

Členové naší asociace mají automaticky 10% slevu!!!