V neděli dopoledne se sešlo celkem 30 účastníků na semináři Krav Maga - Kapap v Třešti, pětitisícovém městečku, jenž leží 20 km jihozápadně od Jihlavy. Akce vznikla díky zájmu Josefa Bílka, šéftrenéra třešťské skupiny kickboxerů REBORN. 

V krásné třešťské sokolovně cvičily tři desítky nadšenců pod vedením Michala Janouška, hlavního instruktora izraelské sebeobrany Krav Maga - Kapap v ČR a předsedy občanského sdružení Česká Asociace Krav Maga - Kapap

Seminář začal dynamičtější davovou rozcvičkou, kterou následovala zvířátková rozcvička. Poté se začalo cvičit. Prvním tématem byla práce tělem, neboli jednoduché obranné aplikace využívající znalost lidského těla a fyziky. 

Ve druhém bloku, který byl zaměřen na úderovou a kopací techniku, se účastníci seznámili s tím, jak efektivně v reálné sebeobraně kopnout či bouchnout a vyzkoušeli si několik netradičních tréninkových metod, které učí bojovat a přežít. 

Třetí výcvikový blok byl zaměřen na aplikace sebeobrany proti úderům skrze tvrdé kryty a obranu proti napadení na tělo. Zde se účastníci seznámili s metodami drásání či práce s citlivými body na útočníkově těle. 

Poslední dva výcvikové bloky byly zaměřeny na aplikace proti zbraním - nejprve obrana proti útoku tyčí a poté obrana proti agresorovi, který je vyzbrojen střelnou zbraní. Cvičenci se zde naučili, jak se bezpečně chránit před zbraní, jak jí bezpečně držet, popř. i použít k obraně. 

Celkově se seminář velmi vydařil. Cvičenci si akci velmi užili. Mezi 30 účastníky absolvovalo celý seminář i 5 žen, kterým se výcvik velmi líbil, a stejně jako mužská část osazenstva, chtějí ve výcviku a spolupráci mezi REBORN klubem a Českou Asociací Krav Maga - Kapap, i nadále pokračovat. 

[ FOTOGALERIE ]

Přihlášení

Členové naší asociace mají automaticky 20% slevu!!!


FightStore.cz

Členové naší asociace mají automaticky 10% slevu!!!