O víkendu 4.-5.5.2013 se konalo tradiční jarní kolo přezkoušení fyzické zdatnosti - HELL-WEEK 2013. Tento rok zde bylo hned několik prvenství. 

Zaprvé se HELL-WEEKy konaly dva ve dvou různých městech - v sobotu v Příbrami a v neděli v Jihlavě. Druhé prvenství je to, že tato akce překonala magickou hranici 50 účastníků a celkově bylo přezkoušeno 77 cvičenců. Gratulujeme. 

Bohužel, z organizačních důvodů se nepovedlo sehnat v Příbrami na sobotní H-W bazén, takže se neplavalo. Pro celkové porovnání se tedy vzaly nejlepší výsledky z obou dvou dní a celkové pořadí se počítalo bez plavání. Sice tím nejlepší plavci z Jihlavy kapku ztratili, ale celkové pořadí je tímto opravdu komplexní a nejpřesnější možné (zde následuje podrobná tabulka, kterou je možné proklikem ještě zvětšit).

Komletní porovnavací výsledky zde ]

 Na popředí byl několik velmi zajímavých výsledků. Včele výsledkové tabulky se usadilo několik nováčků jako vlašimský běhač Daniel Škvor nebo berounský atlet Láďa Ullrich. Na bronzové příčce se usadil tradičně Martin Pokorný, který má kontinuálně z instruktorů Asociace nejlepší fyzičku již několik let a je tradiční favoritem H-W. 

Příjemnými překvapeními jsou i další místa - příbramský junior Petr Lexa, jihlavský militarista Michal Lukšanderl, vlašimský trenér Kubík Vodolánů, který neobhájil své 4.místo z předchozího roku a klesl na celkově 6.místo. 

Velkým překvapením je celkové 7.místo sedlčanského cvičence Zdeňka Šnellera, který patří mezi ty dříve narozené. Díky nejlepšímu času na výdržích a velmi dobrým osobním výsledkům celkově, se vydrápal na to TOP TENu a my mu gratulujeme a tleskáme. Mnohým lidem za sebou by mohl být tátou. 

Pražský Zdeněk Kolář a berounský Ondřej Viche evidentně jako dva kamarádi trénovali společně, protože se umístili hned ze sebou na 8. a 9.místě. První desítku uzavírá velmi dobrým výsledkem Jirka Chocholouš, u kterého je vidět, že ač má svalový objem, jeho svaly nejsou překážkou pro pěkné další výkony. 

Do druhé desítky se v celkovém pořadí dostala první naše žena - dobříšská instruktorka Lída Pokorná - k čemuž v konkurenci tolika chlapů gratulujeme. 

Druhá desítka je plná našich adeptů na asistenty a instruktory, což je přesně tím, jak to má být. 

Velmi pozitivně hodnotím i třetí desítku, kam se dostalo několik lidí, kteří ukazují, že na sobě pracují - hořovický Radek Janouš, vlašimský Lukáš Dubina i Pepa Staňo a Lukáš Daňhelka ze Sedlčan. U Pepy je posun směrem vzhůru vidět, že i v konkurenci obstál a měl lepší výsledky jak v minulých letech (tedy až na ten nejslabší půlměsíc - ten to trochu zabil). 

V celkovém 33.pořadí máme druhou šikovnou ženu - Evu Kociánovou, která získala také krásných 70 bodů ze 100 možných. Super práce, jen tak dál. 

Co se týče středového pořadí, očekával jsem lepší umístění u našich zkušených cvičenců jako je Ondra Vomočil (Chrudim), Michael Staňo (Sedlčany), Marcel Karman (Tábor), Honza Černohous (Hradec Králové) a Jirka Dřínek (HavlBrod). I když je fakt, že všichni často splnili shodné limity jako v předchozích letech (u mnohých bylo i mírné zlepšení), ale hold ve větší konkurenci je tyto výsledky zatlačily hlouběji ve výsledkovém poli. 

No a cvičenci, kteří mají pod 65 bodů z H-W, měli by přehodnotit svůj tréninkový plán, pokud nějaký mají, a zaměřit se na trénink disciplín, které měli nejslabší, popř. vytvořit po konzultaci se mnou, si tréninkový plán vytvořit dle svých časových a finančních možností. Trénink je jen otázka času a energie, kterou do něho budete investovat. 

Podzimní HELL-WEEK proběhne ve stejných městech (Příbram/Jihlava) veš dnech 7. a 8.září 2013. Doufáme, že účast bude minimálně stejně hojná. 

[ fotogalerie - Příbram | Jihlava ]

Přihlášení

Členové naší asociace mají automaticky 20% slevu!!!


FightStore.cz

Členové naší asociace mají automaticky 10% slevu!!!