Během Vánočních svátků proběhly dva semináře - jeden ve čtvrtek 27.12. v Havlíčkově Brodě s 40 účastníky a druhý mini-seminář v neděli 30.12. na Dobříši v tělocvičně klubu Biják v počtu 10 cvičenců. Oba semináře byly velmi pěkné a věřím, že byly příjemným zpestřením "vánočního obžerství" a "svátečního času" pro všech 5 desítek cvičenců z celé ČR.  

 

HAVLÍČKŮV BROD

Ve čtvrtek 27.12. proběhl mimořádný sváteční semináře na Vysočině v tělocvičně AZ Centra na ZŠ Rubešově v centru Havlíčkova Brodu. Celkem se sjelo 40 cvičenců z lokalit Havlíčkův Brod, Jihlava, Chrudim, Vlašim, Tábor, Praha a Beroun.

Cvičilo se velmi dynamicky a s obrovským nasazením. Rozcvičku odvedl Marcel Karman s Radkem Škarydem. Po ní následovaly kombinace a drilly, následně technický rozvoj a techniky na napadení úchopy a údery. Po 2,5 hodinovém cvičení jsme zařadili oddechový COUCHING, kdy jeden běhal mezi dvěma cvičenci s lapami, jenž stáli na dvou stranách tělocvičny a čtvrtý jej koučoval, dělal změny, zařazoval posilování a jiné cviky při přesunu a vůbec celkově dotyčného drilloval. To se velmi líbilo.  

Poslední blok byly MODELOVÉ SITUACE. Zahrály jsme si na několik scénářů, přičemž asi nejoblíbenější je odvedení či vyvedení osoby dvěma útočníky. Zde jsme se zaměřili na jednoduché aplikace základní práce tělem a rychlého útěku. 

 


DOBŘÍŠ

V neděli 30.12. proběhl neplánovaný sváteční mini-seminář v tělocvičně klubu Biják na Dobříši. Sešlo se zde 10 cvičenců z lokalit - Dobříš, Příbram, Sedlčany a Praha. 

Cvičilo se příjemné 3 hodinky, kde jsme se zaměřili na velmi podobný obsah jako na semináři v Havlíčkově Brodě - takže drilly, techniky na technický rozvoj a modelové situace. Cvičení to bylo příjemné ve velmi příjemné sestavě, v níž bohužel chyběla úplně děvčata. Přesto jsem si to pěkně užili a rozhýbali se. Děkuji všem účastníkům a přejeme úspěšný vstup do roku 2013. 

Přihlášení