• Sebeobrana

  Pravidelný výcvik pro dospělé probíhá ve všech našich lokalitách a je otevřený pro všechny starší 14ti let. Cena za výcvik se platí nikoli od tréninku, ale za pololetí a jedná se o částku ...

  zobrazit více informací

 • Sebeobrana pro ženy

  Semináře ženské sebeobrany jsou určeny všem dívkám a paním bez rozdílu věku a fyzické zdatnosti. Pod vedením zkušené instruktorky se postupně naučíte ...

  zobrazit více informací

 • Střelecká příprava

  Střelecká příprava je do výcvikového programu ČAKMK zahrnuta zejména proto, že se asociace snaží cvičence komplexně připravit na jakýkoliv možný útok. Jedním z útoků může být...

  zobrazit více informací

 • Kurzy sebeobrany pro firmy

  Nabídka pro Vaše zaměstnance umožňuje spojit pravidelnou fyzickou aktivitu se získáním užitečných informací a dovedností, které jim v dnešní nebezpečné době budou určitě prospěšné.

  zobrazit více informací

 • Dětská sebeobrana

  Pojetí dětské sebeobrany je zaměřeno na herní principy a získání základní pohybových předpokladů pro následný rozvoj v dovednostech pro bojová umění či reálnou sebeobranu. Učíme děti skrze herní principy a modelové situace zafixování základních (instinktivních) reakcí na napadení.

  zobrazit více informací

 • Combat fittness

  Pro všechny cvičence a i veřejnost máme otevřené i kurzy Combat fitness. Jedná se pravidelné cvičení, které se nevěnuje sebeobraně, ale fyzické přípravě.

  zobrazit více informací

 • Zdravotní kurzy

  Kurz se zabývá poskytováním laické první pomoci. Obsahem jsou základy první pomoci, jak přistupovat ke zraněnému člověku a zjištění jeho stavu, jak správně přivolat pomoc a co říct do telefonu, naučit se dbát na vlastní bezpečnost při poskytování pomoci. Nejedná se pouze o teoretický kurz

  zobrazit více informací

 • Certifikát IKA

  V červnu 2017 nám byl nejvyšším představitelem Moshe Galiskem udělen certifikát, ve kterém byla naše asociace jmenována oficiálním zastoupením izraelské IKA (International KAPAP Asociation) v České republice. Díky tomu se všechny naše školy v rámci ČAKMK, z.s. zařadily do celosvětové sítě škol IKA.

 • SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE

  výcvik v reálném prostředí

 • Tréninky

  Pravidelný výcvik pod vedením certifikovaných instruktorů probíhá na mnoha lokalitách

  zobrazit více informací

Během Vánočních svátků proběhly dva semináře - jeden ve čtvrtek 27.12. v Havlíčkově Brodě s 40 účastníky a druhý mini-seminář v neděli 30.12. na Dobříši v tělocvičně klubu Biják v počtu 10 cvičenců. Oba semináře byly velmi pěkné a věřím, že byly příjemným zpestřením "vánočního obžerství" a "svátečního času" pro všech 5 desítek cvičenců z celé ČR.  

 

HAVLÍČKŮV BROD

Ve čtvrtek 27.12. proběhl mimořádný sváteční semináře na Vysočině v tělocvičně AZ Centra na ZŠ Rubešově v centru Havlíčkova Brodu. Celkem se sjelo 40 cvičenců z lokalit Havlíčkův Brod, Jihlava, Chrudim, Vlašim, Tábor, Praha a Beroun.

Cvičilo se velmi dynamicky a s obrovským nasazením. Rozcvičku odvedl Marcel Karman s Radkem Škarydem. Po ní následovaly kombinace a drilly, následně technický rozvoj a techniky na napadení úchopy a údery. Po 2,5 hodinovém cvičení jsme zařadili oddechový COUCHING, kdy jeden běhal mezi dvěma cvičenci s lapami, jenž stáli na dvou stranách tělocvičny a čtvrtý jej koučoval, dělal změny, zařazoval posilování a jiné cviky při přesunu a vůbec celkově dotyčného drilloval. To se velmi líbilo.  

Poslední blok byly MODELOVÉ SITUACE. Zahrály jsme si na několik scénářů, přičemž asi nejoblíbenější je odvedení či vyvedení osoby dvěma útočníky. Zde jsme se zaměřili na jednoduché aplikace základní práce tělem a rychlého útěku. 

 


DOBŘÍŠ

V neděli 30.12. proběhl neplánovaný sváteční mini-seminář v tělocvičně klubu Biják na Dobříši. Sešlo se zde 10 cvičenců z lokalit - Dobříš, Příbram, Sedlčany a Praha. 

Cvičilo se příjemné 3 hodinky, kde jsme se zaměřili na velmi podobný obsah jako na semináři v Havlíčkově Brodě - takže drilly, techniky na technický rozvoj a modelové situace. Cvičení to bylo příjemné ve velmi příjemné sestavě, v níž bohužel chyběla úplně děvčata. Přesto jsem si to pěkně užili a rozhýbali se. Děkuji všem účastníkům a přejeme úspěšný vstup do roku 2013. 

Přihlášení

Plánované akce