• Sebeobrana

  Pravidelný výcvik pro dospělé probíhá ve všech našich lokalitách a je otevřený pro všechny starší 14ti let. Cena za výcvik se platí nikoli od tréninku, ale za pololetí a jedná se o částku ...

  zobrazit více informací

 • Sebeobrana pro ženy

  Semináře ženské sebeobrany jsou určeny všem dívkám a paním bez rozdílu věku a fyzické zdatnosti. Pod vedením zkušené instruktorky se postupně naučíte ...

  zobrazit více informací

 • Střelecká příprava

  Střelecká příprava je do výcvikového programu ČAKMK zahrnuta zejména proto, že se asociace snaží cvičence komplexně připravit na jakýkoliv možný útok. Jedním z útoků může být...

  zobrazit více informací

 • Kurzy sebeobrany pro firmy

  Nabídka pro Vaše zaměstnance umožňuje spojit pravidelnou fyzickou aktivitu se získáním užitečných informací a dovedností, které jim v dnešní nebezpečné době budou určitě prospěšné.

  zobrazit více informací

 • Dětská sebeobrana

  Pojetí dětské sebeobrany je zaměřeno na herní principy a získání základní pohybových předpokladů pro následný rozvoj v dovednostech pro bojová umění či reálnou sebeobranu. Učíme děti skrze herní principy a modelové situace zafixování základních (instinktivních) reakcí na napadení.

  zobrazit více informací

 • Combat fittness

  Pro všechny cvičence a i veřejnost máme otevřené i kurzy Combat fitness. Jedná se pravidelné cvičení, které se nevěnuje sebeobraně, ale fyzické přípravě.

  zobrazit více informací

 • Zdravotní kurzy

  Kurz se zabývá poskytováním laické první pomoci. Obsahem jsou základy první pomoci, jak přistupovat ke zraněnému člověku a zjištění jeho stavu, jak správně přivolat pomoc a co říct do telefonu, naučit se dbát na vlastní bezpečnost při poskytování pomoci. Nejedná se pouze o teoretický kurz

  zobrazit více informací

 • Certifikát IKA

  V červnu 2017 nám byl nejvyšším představitelem Moshe Galiskem udělen certifikát, ve kterém byla naše asociace jmenována oficiálním zastoupením izraelské IKA (International KAPAP Asociation) v České republice. Díky tomu se všechny naše školy v rámci ČAKMK, z.s. zařadily do celosvětové sítě škol IKA.

 • SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE

  výcvik v reálném prostředí

 • Tréninky

  Pravidelný výcvik pod vedením certifikovaných instruktorů probíhá na mnoha lokalitách

  zobrazit více informací

Dne 25.11.2012 se uskutečnil tříhodinový regionální seminář v Berouně, určený cíleně pro lokality Beroun, Hořovice a Plzeň. Seminář probíhal v tělocvičně SOU v Hlinkách a zúčastnilo se ho na 54 cvičenců z různých lokalit Čech. Vše probíhalo pod drobnohledem úžasných instruktorů Michala Janouška (Mike), Milana Paštyky a Martina a Lídy Pokorných. 

Seminář byl určen pro cvičence BASIC, kteří si měli zdokonalit to, co se již naučili v předešlých trénincích. Šlo hlavně o trénování a opakování tvrdých krytů, drásacích metod a bojové techniky. Cvičenci měli za úkol vše si zopakovat a pořádně dostat pod kůži. Díky hojnému počtu se i seznamovali. Seminář tedy mohl probíhat nejen v bojovém, ale i přátelském duchu.

Po dvou hodinách již byla znát značná únava a všichni nenápadně začali sledovat hodiny, ale nikdo se nevzdal a seminář stále pokračovat. Instruktoři bedlivě a vnímavě pozorovali cvičence a díky nim celý seminář proběhl nejen správně, ale i bez vážných zranění. Všichni si po skončení odnášeli jen pár modřin, ale za to každý opouštěl tělocvičnu s úsměvem na tváři.

 

[FOTOGALERIE]

Přihlášení

Plánované akce