Dne 25.11.2012 se uskutečnil tříhodinový regionální seminář v Berouně, určený cíleně pro lokality Beroun, Hořovice a Plzeň. Seminář probíhal v tělocvičně SOU v Hlinkách a zúčastnilo se ho na 54 cvičenců z různých lokalit Čech. Vše probíhalo pod drobnohledem úžasných instruktorů Michala Janouška (Mike), Milana Paštyky a Martina a Lídy Pokorných. 

Seminář byl určen pro cvičence BASIC, kteří si měli zdokonalit to, co se již naučili v předešlých trénincích. Šlo hlavně o trénování a opakování tvrdých krytů, drásacích metod a bojové techniky. Cvičenci měli za úkol vše si zopakovat a pořádně dostat pod kůži. Díky hojnému počtu se i seznamovali. Seminář tedy mohl probíhat nejen v bojovém, ale i přátelském duchu.

Po dvou hodinách již byla znát značná únava a všichni nenápadně začali sledovat hodiny, ale nikdo se nevzdal a seminář stále pokračovat. Instruktoři bedlivě a vnímavě pozorovali cvičence a díky nim celý seminář proběhl nejen správně, ale i bez vážných zranění. Všichni si po skončení odnášeli jen pár modřin, ale za to každý opouštěl tělocvičnu s úsměvem na tváři.

 

[FOTOGALERIE]

Přihlášení