• Sebeobrana

  Pravidelný výcvik pro dospělé probíhá ve všech našich lokalitách a je otevřený pro všechny starší 14ti let. Cena za výcvik se platí nikoli od tréninku, ale za pololetí a jedná se o částku ...

  zobrazit více informací

 • Sebeobrana pro ženy

  Semináře ženské sebeobrany jsou určeny všem dívkám a paním bez rozdílu věku a fyzické zdatnosti. Pod vedením zkušené instruktorky se postupně naučíte ...

  zobrazit více informací

 • Střelecká příprava

  Střelecká příprava je do výcvikového programu ČAKMK zahrnuta zejména proto, že se asociace snaží cvičence komplexně připravit na jakýkoliv možný útok. Jedním z útoků může být...

  zobrazit více informací

 • Kurzy sebeobrany pro firmy

  Nabídka pro Vaše zaměstnance umožňuje spojit pravidelnou fyzickou aktivitu se získáním užitečných informací a dovedností, které jim v dnešní nebezpečné době budou určitě prospěšné.

  zobrazit více informací

 • Dětská sebeobrana

  Pojetí dětské sebeobrany je zaměřeno na herní principy a získání základní pohybových předpokladů pro následný rozvoj v dovednostech pro bojová umění či reálnou sebeobranu. Učíme děti skrze herní principy a modelové situace zafixování základních (instinktivních) reakcí na napadení.

  zobrazit více informací

 • Combat fittness

  Pro všechny cvičence a i veřejnost máme otevřené i kurzy Combat fitness. Jedná se pravidelné cvičení, které se nevěnuje sebeobraně, ale fyzické přípravě.

  zobrazit více informací

 • Zdravotní kurzy

  Kurz se zabývá poskytováním laické první pomoci. Obsahem jsou základy první pomoci, jak přistupovat ke zraněnému člověku a zjištění jeho stavu, jak správně přivolat pomoc a co říct do telefonu, naučit se dbát na vlastní bezpečnost při poskytování pomoci. Nejedná se pouze o teoretický kurz

  zobrazit více informací

 • Certifikát IKA

  V červnu 2017 nám byl nejvyšším představitelem Moshe Galiskem udělen certifikát, ve kterém byla naše asociace jmenována oficiálním zastoupením izraelské IKA (International KAPAP Asociation) v České republice. Díky tomu se všechny naše školy v rámci ČAKMK, z.s. zařadily do celosvětové sítě škol IKA.

 • SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE

  výcvik v reálném prostředí

 • Tréninky

  Pravidelný výcvik pod vedením certifikovaných instruktorů probíhá na mnoha lokalitách

  zobrazit více informací

V sobotu 6.10.2012 proběhl v polském Zyrardowu, jenž leží na dohled Varšavě, seminář organizovaný KAPAP/IKA Polska a KAPAP/IKA Belgium pod vedením belgického šéf-instruktora Jean Michaela Lerho. 

Za ČAKMK jsme se semináře zúčastnili dva - Michal Janoušek-Mike a pražský šef-instruktor Michal Kovář. Po téměř devítihodinové cestě, kdy jsme nějaký čas dospali v autě před tělocvičnou, nás čekalo velmi milé a přátelské přijetí. Poláci jsou velmi družní a velmi přátelští. Již při nástupu nás Karol Zwierzchowski, šéf KAPAP Polska, představil jako přátele z Čech a byl naší účastí na semináři nadšen. 

Semináře se účastnilo kolem 35 cvičenců, především pokročilejších cvičenců a instruktorů. Zastoupeny zde byli i polské ozbrojené síly, skrze nějakého generála Special Forces, který se účastnil jako host první části semináře. Ale jako všude zde byli policisté, vojáci, security a jiné složky, které potřebují reálnou sebeobranu k výkonu svého povolání. 

Jean Micheal Lerho vedl seminář velmi pěkně metodicky, řešení byla rychlá a vysoce efektivní, pro některé možná kapku brutálnější, ale o to realističtější pro běžný pouliční boj. Obsahově se nejprve řešil boj ve stoji a mnoho útoků rukou, následně se přešlo na nohy a útoky nohama, poté ohrožování nožem a na závěr semináře patřil boji na zemi beze zbraně i s nožem. Každý tématický blok Jean Michael ukončil dynamičtějším opakovacím tréninkem, kdy se dotyčný dostal pod tlak a musel reagovat. Seminář byl veden ve vyšší intenzitě a propotili jsme opravdu dvě trička. 

Děkuji tedy jak Jean Michealovi, tak Karolovi, za vlídné přijetí. Oba tito instruktoři přijali pozvání do ČR, takže se na ně můžete v první polovině příštího roku těšit i v rámci ČAKMK. A návštěvu jejich semináře velmi doporučujeme - je to zážitek. 

Přihlášení

Plánované akce

Veřejnost

   POČÁTKY, Sokolovna -> Tyršova, Počátky
31.07. 13:30 - 04.08. 12:00