• Sebeobrana

  Pravidelný výcvik pro dospělé probíhá ve všech našich lokalitách a je otevřený pro všechny starší 14ti let. Cena za výcvik se platí nikoli od tréninku, ale za pololetí a jedná se o částku ...

  zobrazit více informací

 • Sebeobrana pro ženy

  Semináře ženské sebeobrany jsou určeny všem dívkám a paním bez rozdílu věku a fyzické zdatnosti. Pod vedením zkušené instruktorky se postupně naučíte ...

  zobrazit více informací

 • Střelecká příprava

  Střelecká příprava je do výcvikového programu ČAKMK zahrnuta zejména proto, že se asociace snaží cvičence komplexně připravit na jakýkoliv možný útok. Jedním z útoků může být...

  zobrazit více informací

 • Kurzy sebeobrany pro firmy

  Nabídka pro Vaše zaměstnance umožňuje spojit pravidelnou fyzickou aktivitu se získáním užitečných informací a dovedností, které jim v dnešní nebezpečné době budou určitě prospěšné.

  zobrazit více informací

 • Dětská sebeobrana

  Pojetí dětské sebeobrany je zaměřeno na herní principy a získání základní pohybových předpokladů pro následný rozvoj v dovednostech pro bojová umění či reálnou sebeobranu. Učíme děti skrze herní principy a modelové situace zafixování základních (instinktivních) reakcí na napadení.

  zobrazit více informací

 • Combat fittness

  Pro všechny cvičence a i veřejnost máme otevřené i kurzy Combat fitness. Jedná se pravidelné cvičení, které se nevěnuje sebeobraně, ale fyzické přípravě.

  zobrazit více informací

 • Zdravotní kurzy

  Kurz se zabývá poskytováním laické první pomoci. Obsahem jsou základy první pomoci, jak přistupovat ke zraněnému člověku a zjištění jeho stavu, jak správně přivolat pomoc a co říct do telefonu, naučit se dbát na vlastní bezpečnost při poskytování pomoci. Nejedná se pouze o teoretický kurz

  zobrazit více informací

 • Certifikát IKA

  V červnu 2017 nám byl nejvyšším představitelem Moshe Galiskem udělen certifikát, ve kterém byla naše asociace jmenována oficiálním zastoupením izraelské IKA (International KAPAP Asociation) v České republice. Díky tomu se všechny naše školy v rámci ČAKMK, z.s. zařadily do celosvětové sítě škol IKA.

 • SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE

  výcvik v reálném prostředí

 • Tréninky

  Pravidelný výcvik pod vedením certifikovaných instruktorů probíhá na mnoha lokalitách

  zobrazit více informací


naborV minulém týdnu nám proběhly nábory v lokalitách Jihlava – 12.9. a Havlíčkův Brod 13.9. Jihlava v tomto hodně předčila očekávání a přesun do nové a větší tělocvičny se se začátkem dalšího roku cvičení  ukázal jako dobrý krok. Na nábor nám dorazilo 35 nových lidí, ať už si zacvičit nebo se jen podívat a optat se na informace. Havlíčkův Brod pak měl účast nováčků v počtu 7 lidí. Účastníky čekal průřez tím co je bude na trénincích čekat a na co se mohou těšit. Vyzkoušeli si základní postoj, reakce na zachycení ruky, na škrceni a i nějakou tu drásací techniku. Na konci pak měli možnost si prohlédnout sebeobranu v praxi, kdy došlo i na „likvidaci“ našich asistentů jakožto násilníků.

Podle následujících tréninků je vidět, že nábory se vydařily a na pravidelné tréninky v obou lokalitách přibyla spousta nových lidí. Tímto jenom připomínám pro případné zájemce, že nábory se uzavírají až k poslednímu řijnu, takže pokud jste zmeškali nábor nebo prvních pár tréninků, tak o nic nejde. Klidně doražte na další a můžete bez problémů začít. Toto se týká všech lokalit v ČR.

fotografie z Jihlavy

fotografie z Havl.Brodu

Přihlášení

Plánované akce